LAZER EPİLASYONAkıllı Tarama Epilasyon platformunuz


FDA onaylı ve inanılmaz bir mühendislik harikası olan LEDA EPİ kıyaslanamayacak teknik özellikleri ve klinik sonuçları ile 4. nesil lazer sistemlerinin ilk temsilcisidir.

Bilinen tüm diode lazer epilasyon sistemlerinden farklı “scanner-tarama ve fraksiyonel teknolojisi” ile scanner lazer sistemlerinin dünyadaki öncüsü Alman lazer devi QUANTEL DERMA' nın yeni ürünüdür. LEDA EPİ scanner ve fraksiyonel özellikleri diode lazerde ilk olarak kullanarak lazer epilasyonda yeni standartlar belirlemiştir.Nerede İse Işık Hızında Epilasyon

Kusursuz scanner-otomatik alan tarama özelliği ile uygulama alanında yüksek lazer yoğunluğu ve lazer atışlarında ideal overlap ile nerede ise ışık hızında lazer epilasyon.

Tüm vücut gibi geniş uygulama alanlarında % 30-40 oranında zaman kazancı.

Şu ana kadar bilinen tüm lazer sistemlerinden en az 3 kat hızlı.

Kolay değiştirilebilir iki scanner başlığa sahiptir.Tüm cilt tipleri ve kıl yapılarında yüksek güvenlikte ve kalıcı çözümler sunar

LEDA EPİ diode lazer sisteminde 808 nm ve 980 nm dalga boyları kullanılabilmektedir.

Leda Epi 808 nm; açık tenliler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için güvenilir ve kalıcı çözümler sunduğu kanıtlanmıştır.

Leda Epi; 980 nm; koyu ada bronz tenlilerde güvenilir ve kalıcı çözümler sunduğu kanıtlanmıştır. Bu dalga boyu hassas ciltlerde ve vücudun ağrıya duyarlı bölgelerinde yüksek danışan konforu sağlamaktadır.

LEDA EPİ diode lazer sisteminde Scanner-Otomatik Alan Tarama özelliği uygulama alanında;

Hedeflenen yüksek lazer yoğunluğu
Uygulama alanının eksiksiz tarama
Lazer atışlarında uygulayıcıdan bağımsız ideal overlap
Deride yüksek emilim derinliği sağlanmaktadır
Scaner özelliği ile uygulama alanda kusursuz tarama ve deride yüksek emilim derinliği sayesinde yüzeyse kıllar ve batık kıllarda homojen klinik cevap sağlanmaktadır.

LEDA EPI’ de scanner sistemi isteğe bağlı olarak 50X12 mm lik alanı 2-4 eşit parça halinde tarayabilmektedir.

Diğer lazer epilasyon sistemlerinden farklı kılan bu özellik Fraksiyonel Lazer Epilasyon olarak tanımlanmıştır. Fraksiyonel lazer epilasyon ile;

Etkin ve yüksek lazer enerjileri koyu tenli-bronz cilt tiplerinde özel programlar ile kullanılabilmektedir.
Hassas ciltlerde ve vücudun ağrıya duyarlı bölgelerinde yüksek hasta konforu sağlamaktadır.
Bu özellikler etkili ve hızlı tedavi yapılmasını sağlamaktadır.
Kısa pulse ve yüksek lazer enerjisi uygulanabilme özelliği sayesinde ince tüylerde de etkisini göstermektedir.

Uygulama sırasında yüksek danışan konforu

LEDA EPI nin lazer epilasyon parametrelerine yönelik sezgisel seçiciliği ile her hastaya özel farklı tedavi programları oluşturulabilmektedir. Her danışan ve uygulama alanına spesifik klinik etkinliği ve hasta konforu yüksek farklı programlar kullanılabilmektedir.

808 ve 980 nm dalga boyu seçenekleri ve standart scanner modu ile hızlı ve etkin bir tedavi sunarken, fraksiyonel lazer ile klinik cevaptan ödün vermeksizin yüksek danışan konforu sağlayarak yeni standartlar belirlemektedir.

LEDA EPİ nin düşük fulence modu ile (ütü diod lazerler gibi) lazer atışları arasında derinin soğuması için uygun zaman bırakarak kıl folliküllerinde yavaş yavaş etki ısı hasarı gösterir. Düşük fulence modu koyu-bronz cilt tiplerinde derinin yanma riskini önemli ölçüde azaltarak daha konforlu ve güveli bir epilasyon sağlamaktadır.

LEDA EPI hasta konforu ve derinde epidermisin korunmasında akıllı soğutma sistemi kullanmaktadır. LEDA EPI scanner sistemine soğuk hava soğutma ya da kontak soğutma takılabilir.

LEDA EPI doktor ile uzman klinisyen tarafında kullanımı basit ancak akıllı sezgisel kullanım ara yüzü sunar

Leda Epi sezgisel operatör sistemi ile danışanınız ve ihtiyaçlarınıza göre en ideal tedavi seçeneğinizi belirlemenizi sağlar.

Kullanıcı dostu ve renkli-geniş -dokunmatik ekranı ile danışanın cilt tipine ve kıl yapısına uygun tedavinin seçilmesini sağlar.

Kolay, hızlı değiştirilebilir ve ergonomik spot başlıkları bulunmak

Kolay taşınabilir kompak kasası ile çok az yere ihtiyaç duyar

Yer değişim sırasında tak çalıştır teknolojisini kullanır.

Çok iş yapan (yüksek hacimli) kliniklerde uygulama kolaylığı sağlar.

Daha düşük enerji kullanımı ile tasarruf sağlamaktadır.

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN


Adres:
İhsaniye Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. 38 (D Blok) (Tapu Bağımsız Bölüm No:25) Nilüfer
Telefon:
0224 242 42 45