HAKKIMIZDA

Güzellik, Bakım ve Sağlık adına her şey..


Ferda Koçer Güzellik Merkezi, 2014 yılında Ferda Koçer'in önderliğinde Bursa'ya yeni bir soluk kazandırma amacıyla Nilüfer'de hizmete açıldı. Uzman bir kadro, profesyonel ekipmanlarla kalitenin en üst seviyesini yakalamak için harekete geçti. 'Her İnsan Özeldir' sloganıyla başladığımız yolculuğumuza sağlıklı ve mutlu yaşam kriterlerini ilk amaç kabul ederek daha iyi, daha güzel ve daha güvenli destek sunabilmek için yeni lokasyonumuzda danışanlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.


Kalıcı güzelliğin sırrı uzman dokunuşunda!
Tescil edilmiş cihazlar ve onaylanmış bakım yöntemleriyle cildinizin ve vücudunuzun ihtiyaçlarına yönelik işlemler sayesinde hayat daha güzel!
Ferahlatıcı, nemlendirici ve besleyici bakımlarla cildiniz ve vücudunuz artık daha güzel bir görünüme ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşacak!

Ferda Koçer Güzellik Merkezi olarak dünya trendlerini takip ediyor, ülkemiz ve şehrimiz için öncü bakım anlayışımızı rüyadan gerçeğe dönüştürüyoruz.


Çağdaş yaklaşım, yenilikçi uygulamalar ve teknolojisi tasdik edilmiş olan cihazlarımızla cilt ve vücut analizine öncelik veriyor, analiz sonucunda danışanlarımızın isteklerini uzman bakış açımızla sentezliyoruz. Tepeden tırnağa vücudun her bölgesinde etkin çalışmalar yapıp, kalıcı çözümler elde ediyoruz.


Güzellik merkezimizde güvenli, konforlu ve huzur dolu bir ortam sunabilmek adına kendimizi devamlı geliştirmeyi başlıca gereklilik olarak görüyoruz. Çünkü danışanlarımızın bir yandan keyifli zaman geçirirken diğer yandan daha genç ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmaları için varız. Güzelliğin sırlarını birlikte keşfedeceğimiz yepyeni bir merkez olarak, memnuniyet ve mutluluk kazandırma ilkelerimizden asla ödün vermiyoruz.

Vizyonumuz

Ferda Koçer Güzellik Merkezi olarak önceliğimiz tüm aşamalardaki güvenliğiniz. Ardından konforlu bir süreci birlikte tamamladığımız sağlıklı işlemler geliyor. Cildinizde ve vücudunuzda değişmesi ve iyileştirilmesi gereken noktaları birlikte tespit ediyoruz. Taleplerinizi, uzman bakış açımızla birleştirerek sizin için en doğru, en güzel ve en iyi hedefi belirliyoruz. Güzellik, gençleşme ve sağlıklı bir görünüme sahip olmanız için en doğru adres olma konusunda memnuniyetiniz için asla ödün vermeden sizinle birlikte yürüyoruz.


Misyonumuz

Ferda Koçer Güzellik Merkezi olarak misyonumuz güvenliğinizi, sağlığınızı ve mutluluğunuzu sağlamak. Güler yüzlü ve uzman kadromuzla konforlu ve şık bir ortamda isteklerinizin en iyisine kavuşmanız. Hijyen standartlarının en üst seviyede tutulduğu sağlıklı bir merkezde her türlü endişeden uzak olmanız. Başarısı tescil edilmiş, teknolojisi son noktada olan ve günümüz trendini yakalayan uygulamalardan faydalanmanız. Son olarak, yapılan işlemler sayesinde kalıcı çözümlere kavuştuğunuz yepyeni bir dünya sunmak.

Ferda Koçer'in kaleminden;

Güzelliğin Saltanatı


Aynada karşılaştığınız kişiye, “Nasılsın” diye soruyor musunuz?
Sağlığının yerinde olup olmadığını veya kendini iyi hissedip hissetmediğini merak ediyor musunuz?
Kaslarınız, sinirleriniz ve cildiniz oldukları yerde mutlular mı?
Aynadaki görüntünüzü seviyor musunuz?
Güzelliğin saltanatı, sağlıklı yaşama ve güzel görünmeye dair her konuyu uzman bakışıyla ele alıyor. Yolunu ve yöntemini anlatıyor. Hayatı iyileştirmek için...
Sağlıklı olan ve güzel görünen bir bedene sahip olup, “Nasılsın” sorusuna içten bir gülümsemeyle “Çok iyiyim” cevabını verebilmeniz için...

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN


Adres:
İhsaniye Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. 38 (D Blok) (Tapu Bağımsız Bölüm No:25) Nilüfer
Telefon:
0224 242 42 45